Banja Luka 18°C
Bihać 16°C

17.02.2024 / 22:10 Fudbal - Novi kiks

Juventus već četiri kola bez pobjede

Juventus je u 25. kolu Serie A odigrao samo 2:2 u gostima kod Verone i tako i četvrto kolo zaredom ostao bez pobjede.

Ekipa Maxa Allegrija sad za vodećim Interom zaostaje ogromnih devet bodova, s time da milanski klub ima i utakmicu manje.

Verona je povela u 11. minuti fantastičnim golom Michaela Folorunsha. On je nakon odbijene lopte nakon ubačaja iz kornera volejem pogodio same rašlje za vodstvo domaćina.

Juventus se vratio u 28. minuti golom Dušana Vlahovića iz penala, ali je Verona ponovno povela u 52. minuti kad je Tijjani Noslin fino zavukao loptu ispod Szczesnyja.

Juventus je izjednačio samo tri minute kasnije preko Rabiota, ali se rezultat do kraja nije mijenjao. Gosti su bili bliže pobjedi, a najveću šansu imali su u 92. minuti kad je Montipo obranio udarac Chiese.

Juventus je u zadnja četiri kola igrao s Interom te s tri momčadi iz donjeg dijela tablice. Nikoga nije uspio pobijediti i dao je šansu Milanu da ga u nedjelju eventualnom pobjedom protiv Monze u gostima preskoči na drugome mjestu.