Banja Luka 16°C
Bihać 12°C

17.02.2024 / 17:59 Fudbal - WWin Liga BiH

Željezničar i Zrinjski remizirali na Grbavici

Fudbaleri Željezničara i Zrinjskog odigrali su neriješeno rezultatom 0:0 u okviru 19. kola Wwin lige.

Svjedočili smo nizu izrazitih prilika ali nažalost utakmica na Grbavici okončan je bez golova.

U 14. minuti Ćuže je asistirao Ilinkoviću kojem je pobjegla lopta, a nogometaš Zrinjskog se povrijedio.

Igrao se 20. minut kada je Amoah izašao ”oči u oči” sa golmanom Markom Marićem. Čuvar mreže gostiju izašao je kao pobjednik jer je sjajno intervenisao i zaustavio udarac igrača Plavih.

Posted by FK Željezničar on Subota, 17. februar 2024.

Odmah nakon toga dvostruka izmjena kod gostiju Ilinkovića i Tičinovića zamijenili su Bradarić i Sabljić.

Nemanja Bilbija je u 38. minuti imao odličnu priliku nakon asistencije Bradarića.

Drugo poluvrijeme nije ponudilo tako dobru igru kao u prvom dijelu. Zrinjski je imao blagu inicijativu, ali Željezničar je čekao svoje šanse.

Ipak, do kraja utakmice nije bilo pogodaka.

U narednom kolu Zrinjski će ugostiti Igman, a Željezničar nove bodove traži na Pecari kod Širokog Brijega.