Banja Luka 5°C
Bihać 4°C

04.12.2021 / 18:49 Fudbal - Bundesliga

Na 5 mečeva Bundeslige pala čak 23 gola

Na pet utakmica u popodnevnom terminu u Bundesligi pala su nestvarna 23 pogotka!

Najviše smo ih vidjeli u duelu Leverkusena i Greuther Furtha, u kojem su Apotekari slavili sa čak 7:1. Sjajni Patrick Shick je na tom meču čak četiri puta tresao mrežu, dok su po gol postigli i Hincapie, Tapsoba i Adli. Jedini gol za Furth dao je Dudziak.

Hoffenheim je u sjajnoj utakmici sa 3:2 savladao Frankfurt, koji je u 15. minuti poveo sa 0:1 preko Borrea. Tim iz Sinshajma do odlaska na odmor preokreće na 2:1 preko Geigera i Ruttera, a u 59. minuti Samassekou pogađa za 3:1.

Do kraja je poraz Frankfurta ublažio Paciencia golom za 3:2.

U ostalim utakmicama Arminia i Koln su remizirali sa 1:1, a pobjede su upisali Bochum i Mainz.

Bochum je s 2:3 u gostima nadigrao Augsburg, dok je Mainz kući sa ubjedljivih 3:0 razbio Wolfsburg.