Banja Luka 6°C
Bihać 4°C

17.04.2021 / 19:16 Fudbal - Prva liga FBiH

Posušje kiksalo protiv Igmana, Goražde upisalo novu pobjedu

Čak sedam utakmica 22. kola Prve lige FBIH odigrano je danas u identičnom terminu (16.30).

Igman je kreirao iznenađenje u gostima kod lidera. Domaćini su poveli na Mokrom Docu preko Begića u 32. minuti, da bi Kašić pogotkom s bijele tačke izjednačio u 53. minuti.

Bubalo je zatim u 68. ponovo doveo Posušje u vodstvo, da bi u nadoknadi gosti došli do gola za konačnih 2:2.

Kiks vodeće ekipe je iskoristilo Goražde, koje je s ubjedljivih 3:0 savladalo Čapljinu i prišlo Posušju na šest bodova zaostatka.

Kiksao je TOŠK u Gračanici. Bratstvo je ostvarilo trijumf od 1:0 golom Kahrimanovića i 81. minuti. Prva pobjeda ekipe koju s klupe vodi Nikola Nikić još od septembra prošle godine.

Novo neprijtano iznenašenje svojim simpatizerima priredio je VIS Simm-Bau, porazom od Radnika kod kuće (2:3).