09.03.2025 / 09:37 Muzika i Film - Video

Lepa brena u suzama: Pomozite mi da otpjevamo pjesmu Saši Popoviću

Lepa brena u suzama: Pomozite mi da otpjevamo pjesmu Saši Popoviću
Foto: Alo

Na Dan žena, Arena Stožice u Ljubljani bila je domaćin emotivnog koncerta Lepe Brene, koji je počeo njenom poznatom pjesmom Uđi slobodno, a kulminirao dirljivim trenutkom posvećenim preminulom prijatelju i kolegi, Saši Popoviću.

Lepa Brena, koja je kroz suze pozdravila svoju publiku, nije mogla suzbiti emocije, ističući koliko joj je bilo teško da nastavi koncert bez svog dragog prijatelja s kojim je započela karijeru još 1981. godine.

"Prije nekoliko dana izgubila sam prijatelja, nekog s kim sam radila sa Slatkim grehom, nekog ko je bio moj poslovni partner, kum i veliki prijatelj", rekla je Brena, pozivajući publiku da joj pomogne da otpjeva pjesmu Boliš i ne prolaziš u čast Popoviću.

@extrafm #lepabrena #arenastozice #ljubljana ♬ original sound - Extra FM

Nakon emotivnog trenutka, Brena je završila koncert porukom: "Vi ste večeras lijek za moju dušu i srce."

Koncert je završen uz hitove Dare Bubamare i Senidah, a Lepa Brena je najavila nastavak svoje turneje u Zagrebu.

(Vijesti.ba)

Izdvajamo