28.10.2024 / 19:53 Fudbal - WWIN liga BiH

Borac slavio protiv Širokog Brijega u nevjerovatnoj utakmici

Fudbaleri banjalučkog Borca režirali su još jednu veliku pobjedu, ovog puta na gostovanju u Širokom Brijegu protiv kojeg su slavili rezultatom 3:2.

Pobjeda Banjalučana još više dobija na značaju ukoliko uzmemo u obzir da su gubili sa 2:0 već nakon 15 minuta igre.

Dva brza gola za domaće postigli su Iličić i Jelavić, međutim Borac se već do poluvremena vratio.

To im je pošlo za nogom zahvaljujući dva eurogola koja su postigli Despotović i Kvržić.

Potpuni preokret kreirao je upravo Despotović u prvoj minuti nastavka. Do kraja mreže su mirovale i gosti su u Banjaluku odnijeli velika tri boda.

Borac je ostao drugi sa 25 bodova i ima tri manje od Širokog i jedan više od Sarajeva koje je treće.

Rezultat i strijelci:

Široki Brijeg - Borac 2:3 (Iličić 8', Jelavić 15' / Despotović 22', 46', Kvržić 27')