22.10.2024 / 21:11 Fudbal - Liga prvaka

Sing postigao spektakularan gol u uvjerljivoj pobjedi Monaca nad Zvezdom

Takumi Minamino doveo je Monaco u vodstvo u 20. minuti, Cherif Ndiaye poravnao je sedam minuta kasnije, a domaćin je prednost vratio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena, kada je pogodio Breel Embolo.

Devet minuta drugog poluvremena bilo je potrebno da Monaco zabije i treći gol na utakmici. Bilo je to djelo Wilfrieda Singa, 23-godišnjeg štoper Obale Slonovače. Sing je primio dodavanje, namjestio se na desnu nogu te snažno uputio udarac s više od 30 metara. Lopta je završila u gornjem desnom ćošku gostujućeg golmana Marka Ilića.

Singu je to bio prvi gol ove sezone u devetom nastupu za Monaco.

Težak poraz Crvene zvezde potvrdili su Minamino svojim drugim golom u 70. minuti te Maghnes Akliouche u šestoj minuti sudačke nadoknade.

Uz remi s Dinamom (2:2) i pobjedu nad Barcelonom (2:1), Monaco ima sedam bodova u Ligi prvaka. Crvena zvezda je na dnu s porazima od Monaca, Intera (4:0) i Benfice (1:2).