19.10.2024 / 19:06 Fudbal - Pogodak karijere

U okviru 10. kola austrijske Bundeslige u Grazu se sastaju Sturm i Grazer u terminu od 17 sati, a prvo ime susreta bio je bh. reprezentativac Jusuf Gazibegović.

Nakon prvog poluvremena prvak Austrije vodi rezultatom 2:0, a jedan je postigao i bh. reprezentativac Jusuf Gazibegović.

Igrao se 34. minut utakmice kada je izveo slobodan udarac s tridesetak metara i odlučio se da šutira.

Nije pogriješio, pošto je postigao sjajan gol za vodstvo Sturma u ovoj utakmici, ali o reakciji golmana će se dugo pričati.

Meierhofer na golu gostujućeg tima samo je pogledom ispratio loptu u mrežu, iako se činilo da je na lopti.

Samo dvije minute nakon gola, Jusuf Gazibegović je dobio žuti karton zbog kojeg će propustiti sljedeću utakmicu.