14.10.2024 / 23:23 Fudbal - Vijesti.ba anketa

Pogledajte šta su rekli bh. navijači nakon poraza od Mađarske

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine poražena je večeras na Stadionu "Bilino polje" u Zenici od Mađarske s 0:2 (0:1) u susretu 4. kola Ligi nacija A, nakon čega je postalo izvjesno da će “Zmajevi” završiti kao posljednji u grupi 3.

Mađari su poveli u 38. minuti,  a strijelac je bio Dominik Szoboszlai, kojem je asistirao Zsolt Nagy. Szoboszlai je postigao i drugi gol za svoj tim, nakon penala u 49. minuti, kojeg je nespretnom reakcijom u svom 16-ercu skrivo rezervista Nail Omerović, koji je na poluvremenu ušao umjesto Jusufa Gazibegovića.

Nakon završetka susreta, ekipa Vijesti.ba je porazgovarala sa navijačima reprezentacije Bosne i Hercegovine.

"Biće bolje, ja ne gubim nadu", "Žalosno, šta da kažem", "Katastrofa, nisu toliko bolji", samo su neki od komentara...