06.10.2024 / 19:34 Fudbal - Propušta okupljanje?

Dedićev Salzburg doživio blamažu, Barbarez na mukama

Salzburg je u 9. kolu austrijske Bundeslige doživio pravu blamažu na gostovanju kod Sturma u Grazu.

Bio je to duel dva austrijska predstavnika u Ligi prvaka u kojem je Sturm neočekivano slavio sa visokih 5:0.

Već nakon prvog poluvremena bilo je 2:0, a u nastavku domaći dodaju gas i na kraju slave sa ubjedljivih 5:0.

Bh. sportsku javnost i selektora Sergeja Barbareza može zabrinuti i povreda Amara Dedića, koji je napustio teren u 57. minuti.

Za sada nije poznato o kakvoj se tačno povredi radi, ali s obzirom da je okupljanje Zmajeva zakazano već za sutra, postoji opravdan strah da bi Dedić mogao propustiti ili, u najboljem slučaju, kasniti na njega.

Podsjetimo, BiH će 11. i 14. oktobra igrati domaće utakmice Lige nacija protiv Njemačke i Mađarske.