03.10.2024 / 20:50 Fudbal - Konferencijska liga

KRAJ / Borac - Panatinaikos 1:1

Fudbaleri banjalučkog Borca večeras od 21 sat na svom terenu dočekuju grčki Panatinaikos u okviru 1. kola Konferencijske lige.

90' KRAJ UTAKMICE!

85' Sami je finiš meča u Banjaluci.

80' Borac sjajno stoji na terenu sada.

72' Puno sreće za Borac sada. Rezervista Tete pogađa stativu!

65' Velika prilika za Panathinaikos u 62. minuti. Povratna lopta za Šporara koji s desetak metara šutira tik pored desne stative gola Borca.

60' Srećković centrira na Despotovića, novi korner za Borac. Visi u zraku drugi gol za bh. klub.

53' Borac je mogao do potpunog preokreta, ali golman Dragowski ih spašava sjajnom odbranom!

50' Despotović sjajno glavom pogađa nakon još boljeg ubačaja Herere!

50' GOOOOOOOOOOOOOL! Sada je 1:1!

46' Počelo je drugo poluvrijeme.

View this post on Instagram

A post shared by Panathinaikos FC (@fcpanathinaikos)

45' Kraj prvog poluvremena nakon kojeg gosti vode s 1:0.

43' Sami je finiš prvog dijela igre.

38' Gosti su imali sada dvije ogromne prilike, ali gola nije bilo. Sudija nije svirao ni penal za Grke nakon VAR provjere.

30' Otvorena igra s obje strane u ovim trenucima.

26' Šut Skorupa sada, hvata ponovo golman gostiju. Treći udarac u okvir gola za ekipu Borca.

24' Još bolja prilika za domaće preko Kulašina, ali ostaje 0:1!

22' Borac prijeti preko Savića koji šutira iz velike udaljenosti, ide to preko gola.

15' Odmah nova velika šansa za goste, Shishovski zaustavlja Šporara koji je vrlo lako mogao zabiti za 0:2.

11' Ubacio se Mladenović po lijevoj strani, centrirao do kapitena Bakasetasa koji u padu ljevicom iz voleja pogađa za prednost grčke ekipe.

11' GOOOOOOOOOOL! Gosti vode s 1:0!

5' Tvrd početak susreta. Dosta je oprezno počelo s obje strane.

1' Utakmica je upravo počela!

20:50
Pogledajte sastave timova za ovaj susret:

Borac: Šiškovski, Herrera, Carolina, Meijers, Vukčević, Skorup, Ogrinec, Savić, Kulašin, Srećković i Despotović.

Na klupi sjede: Manojlović, Ćavić, Datković, Đajić, Hrelja, Kvržić, Marčetić, Nikolov, Pejović, Pihler, Subić i Vranješ.

Panathinaikos: Dragowski, Kotsiras, Ingasson, Schenkeveld, Mladenović, Gnezda Čerin, Maksimović, Đuričić, Bakasetas, Pellistri i Šporar.

Na klupi sjede: Lilo, Jeremejeff, Lodigin, Arao, Baldock, Bregou, Ioannidis, Jedvaj, Mancini, Max, Ounahi i Tete.

20:50 Ovo će biti prvi meč u historiji za Borac u okviru UEFA Konferencijske lige u koju su se ovog ljeta plasirali po prvi put. Protivnik je težak, ali ne i nemoguć za izboriti pozitivan rezultat.