29.09.2024 / 23:33 Fudbal - Wwin liga BiH

Borac sa dva gola porazio Radnik

Fudbaleri banjalučkog Borca savladali su ekipu Radnika iz Bijeljine u 9. kolu WWin lige BiH rezultatom 2:0.

Golom Zorana Kvržića u 25. minuti utakmice banjalučki Borac poveo je za rezultat od 1:0.

U 40. minuti Miroslav Maričić napravio je prekršaj nad Davidom Čavićem, nakon čega je Banjalučanima dosuđen penal, nakon što je sudija pogledao snimak, prenosi RTRS.

U 43. minuti utakmice Borac dolazi do pogotka kada je Sebastijan Herera šutirao sa linije šesnaesterca.

Pavle Đajić postiže gol u 73. minuti utakmice ali se provjerom u VAR sobi taj gol poništava.

Na tabeli Borac se nalazi na petom mjestu sa 13 bodova dok je Radnik iz Bijeljine na sedmoj poziciji sa 10 bodova.

Podsjetimo, fudbaleri Borca 3. oktobra igraju utakmicu 1. kola UEFA Konferencijske lige u kojoj dočekuju ekipu Panatinaikosa.

Meč će se igrati od 21 sat.

Prodaja ulaznica za taj meč počinje sutra, saopštili su iz crveno-plavog tima.

Prodajno mjesto je biletarnica kod zapadne tribine od 10 do 17 sati. U Zvaničnoj klupskoj prodavnici i dalje se može kupiti paket ulaznica za sve tri evropske utakmice, a prodaja pojedinačnih ulaznica isključivo je na biletarnici kod zapadne tribine.