21.09.2024 / 20:20 Fudbal - Nezapamćen debakl

Nastavlja se kriza Modrih: Slaven Belupo razbio Dinamo u Koprivnici!

Sandro Kulenović (Foto: Sanjin Strukic / Pixsell)
Dinamo je u utakmici 7. kola SuperSport HNL-a izgubio u Koprivnici od Slavena 4:1.

Gosti su poveli golom Brune Petkovića u 32. minuti da bi Slaven izjednačio u 45. preko Ljubana Crepulje i onda golovima Adriana Libera, Ivana Dolčeka i Ilije Nestorovskog u 68., 74. i 77. minuti došao do prve pobjede u ovoj sezoni.

Dinamo je tako doživio treći poraz u nizu nakon neuspjeha protiv Hajduka i Bayerna, a u te tri utakmice primio je čak 14 golova. U Maksimiru će očigledno što prije trebati pronaći novog trenera koji će pokušati presložiti ekipu jer ovako crne nizove Dinamo ne ima često.

Ovo je Modrima prvi poraz od Slaven Belupa nakon više od tri godine.

Koprivničani su na startu ove sezone izgledali kao najveći kandidati za ispadanje iz lige, ali danas su se poigravali s dinamovcima i pobijedili ih prvi put nakon 16. jula 2021. godine. Tada je Slaven slavio na Maksimiru u prvom kolu rezultatom 2:0. Golove su zabili sadašnji igrač Rijeke Bruno Bogojević i sada penzionisani Ivan Krstanović.