21.09.2024 / 16:00 Fudbal - WWin liga BiH

Uživo / Borac - Sarajevo: 0:1, pritisak Borca u drugom poluvremenu

Fudbaleri Borca i Sarajeva danas na Gradskom stadionu u Banjoj Luci igraju veliki derbi 7. kola WWin lige Bosne i Hercegovine.

Direktan tekstualni prijenos možete pratiti na portalu Vijesti.ba.

70' Kjeremeh i Pavičić izlaze iz igre, unutra su Anđušić i Oliveira. Ogrineca je zamijenio Čavić u redovima Borca

69' Hrelja je uposlio Srećkovića koji šutira, no Rockov brani

62' Velika prilika za goste. Pavičić je centrirao iz kornera, Mujkić je usamljen, ali jako loše je zahvatio loptu glavom.

60' Mustafić u igri, Lulić je napustio teren

51' Šansa za Borac. Despotović je šutirao sa 16 metara, dobro brani golman Sarajeva

46' Počelo je drugo poluvrijeme

Hrelja, Srećković i Nikolov u igri kod Borca umjesto Skorupa, Vukčevića i Grahovca

Unušić je kod Sarajeva zamijenio Soldu

45' Kraj prvog poluvremena

41' Žuti karton Đuričkoviću

40' Velika prilika za Sarajevo. Kontranapad preko Guliashvilija koji je uposlio Lulića, ovaj je iz dobre pozicije šutirao sa 16 metara, ali visoko preko gola

38' Soldi žuti karton

35' U ovim trenucima nema nikakvih uzbuđenja

25' Velika prilika za Borac. Vukčević se ubacio u napad i dočekao centaršut Savića na petercu, ali glavom šutira pored gola

14' GOOOL! Giorgi Guliashvili je pogodio iz slobodnjaka sa nekih 25 metara. Kakva majstorija kapitena Sarajeva!

9' Lulić je požutio u timu Sarajeva

2' Despotović je šutirao, lopta ide preko gola. Jako loše izveden penal

1' Penal za Borac u 30. sekundi

1' Počela je utakmica

15.33 - Poznati su sastavi timova:

BORAC: Manojlović, Vukčević, Erera, Majers, Carolina, Grahovac, Skorup, Savić, Kulašin, Ogrinec, Despotović. Trener: Mladen Žižović

Rezervisti: Šiškovski, Nikolov, Srećković, Pihler, Hrelja, Subić, Čavić, Vranješ, Bajde, Šušić i Marčetić.

SARAJEVO: Rockov, Đuričković, Mujkić, Lulić, Soldo, Guliašvili, Kjeremeh, Jović, Pavičić, Beganović, Bubanja. Trener: Zoran Zekić

Rezervisti: Rogić, Duraković, Mehmedović, Oliveira, Mustafić, Hamzić, Unušić, Tiro, Anđušić, Kuprešak, Turkeš.