03.08.2024 / 20:49 Fudbal - Tekstulani prenos

Završena utakmica na Grbavici: Željezničar - Široki 0:1

U drugom susretu prvog kola WWin lige Bosne i Hercegovine, FK Željezničar će na stadionu Grbavica ugostiti ekipu NK Široki Brijeg.

Tekstualni ste mogli pratiti na portalu Vijesti.ba.

95' Kraj utakmice...

90' Hiroš šutira sa ruba šesnaesterca, ali lopta se odbila od jednog igrača gostiju.

78' Bagarić je pokušao sa 20 metara, lopta je otišla visoko preko gola.

72' Šansa za Široki! Ćavar je nakon lijepe akcije pogodio stativu.

68' Žuti karton za Radovca nakon strta na Kpanu.

64' Tomić i Kpan ulaze u igri kod gostiju umjesto Kožulja i Matića.

60' Prilika za domaće. Hiroš je majstorski uposlio Krpića koji sa 10 metara šutira pravo u Tomića.

54' Bagariću je zaradio žuti karton.

50' Lijepa akcija gostiju, Ćavar je ostao sam i šutirao sa 16 metara i šutirao, ali lopta je otišla pored stative.

46' Počelo drugo poluvrijeme. Radovac i Cvetanovski su ušli u igru umjesto Đorića i Vukoje.

45' Kraj prvog dijela...

Završeno je prvo poluvrijeme na Grbavici. Završnicu utakmice FK Željezničar - NK Široki Brijeg pratite uživo na Vijesti.ba

Posted by Vijesti.ba on Subota, 3. avgust 2024.

40' Senić je pokušao glavom nakon izvođenja kornera, lopta je otišla pored gola domaće ekipe

35' Kožulj pokušao sa 25 metara, ali lopta je otišla visoko preko gola.

30' Opasan šut Al Jabera nakon što je oduzeo loptu, ali odlična intervencija Tomića.

19' Nakon vodstva gostiju, zamrla je igra na Grbavici

14' 14' Gol Čavara za vodstvo Širokg Brijega

12' Chinedu se žali na povredu, neće moći nastaviti igru

7' Hiroš odlično šutira sa 20 metara, ali Tomić brani.

1' Počela je utakmica na Grbavici!!!

Hej, Grbavice rano ljuta …

Posted by Vijesti.ba on Subota, 3. avgust 2024.

Sjajna atmosfera na Grbavici na susretu FK Željezničar - NK Široki Brijeg

Tribine stadiona Grbavica se pune. FK Željezničar na otvaranju sezone dočekuje NK Široki Brijeg. Live na Vijesti.ba

Sastavi u kojima nastupaju ekipe Denisa Ćorića i Tonia Karačića su sljedeći:

FK Željezničar: Muftić, Cavnić, Karmarko, Krpić, Đorić, Hiroš, Šabić, Al Jaber, Boljević, Galić i Vukoja. Trener: Denis Ćorić.

Željinih 11 za Široki. Sretno, Plavi!

Posted by FK Željezničar on Subota, 3. avgust 2024.

Na klupi su: Abdulahović, Fočo, Zubanović, Cvetanoski, Drina, Karić, Šemdin, Kolić, Mahmić i Radovac.

NK Široki Brijeg: T.A. Tomić, Senić, Ćorić, Zlomislić, Chinedu, Kvožulj, Bagarić, Taraba, Musa, Jelavić i Ćavar. Trener: Toni Karačić.

Početnih XI za derbi! #samojednoimeŠiroki #nksirokibrijeg #samoŠiroki

Posted by NK Široki Brijeg on Subota, 3. avgust 2024.

Na klupi su: Puljić, Prusina, Vučur, Kpan, Matić M., Matić F., Kolarić, Gašpar i Tomislav Tomić.

Glavni sudija je Luka Bilbija, uz asistenciju Sretena Udovičića i Senada Ibrišimbegovića. Četvrti sudija je Dragan Todić.

U VAR sobi se nalazi Ermin Sivac a njemu će asistirati Amer Macić.