25.06.2024 / 07:26 Fudbal - Euro 2024

Pogledajte gol Talijana za izjednačenje koji je šokirao Hrvatsku

Hrvatska reprezentacija remizirala je s Italijom 1:1 u zadnjem kolu grupe B Evropskog prvenstva.

Tako završava na trećem mjestu u grupi s dva osvojena boda i samo u teoriji ima nadu za prolazak u osminu finala.

Vodila je Hrvatska od 55. minute golom Luke Modrića, ali u osmoj minuti sudijske nadoknade, odnosno u zadnjem napadu na utakmici, Mattia Zaccagni šokirao je ekipu Zlatka Dalića i zabio za prolazak Italije.

Nakon brze kontre i školske tranzicije Zaccagni je zabio jako lijep gol kojim je odveo Italiju u osminu finala s drugog mjesta u grupi. Riccardo Calafiori je bio asistent. Livaković nije imao baš nikakve šanse...

Ovime su Talijani stigli do drugog mjesta u grupi i okršaja sa Švicarskom u osmini finala.