07.03.2024 / 23:14 Fudbal - Konferencijska liga

Dinamo na krilima Petkovića ostvario veliku pobjedu

Dinamo je u prvoj utakmici osmine finala Konferencijske lige pobijedio 2:0 PAOK na Maksimiru.

Hrvatskog prvaka do velike prednosti uoči uzvrata u Grčkoj vodio je Bruno Petković s dva gola.

Petar Sučić počeo utakmicu od prve minute te je na terenu proveo svih 90 minuta, a u finišu susreta je dobio i žuti karton.

Fenerbahče je pobijedio Union SG u Belgiji rezultatom 3:0, a golove za goste su postigli Michy Batshuayi i Jayden Oosterwolde te Dušan Tadić sa jedanaest metara. Naši Edin Džeko i Rade Krunić su utakmicu počeli sa klupe za rezervne igrače te su ušli na teren u drugom dijelu, a Krunić je dobio žuti karton dok je Džeko asistirao za drugi gol.

Rezultat i strijelci:

Dinamo - PAOK 2:0 (Petković 37', 71')

Maccabi Haifa - Fiorentina 3:4 (Seck 12', Kinda 29', Khalaili 67' / Nzola 2', Beltran 59', Mandragora 73', Barak 90+5')

Union SG - Fenerbahce 0:3 (Batshuayi 20', Oosterwolde 84', Tadić (p) 90+3')

Servette - Viktoria Plzen 0:0