24.02.2024 / 15:58 Fudbal - Wwin liga BiH

Kraj: Velež - Borac 0:0

Od 16 sati svoj meč 20. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine igraju ekipe Veleža i Borca u Mostaru.

90' Kraj utakmice!

85' Možda i najbolja prilika za Velež sada odlazi u nepovrat. Kombinovali su Oreč i Haskić, ovaj prvi šutira iz dobre pozicije, ali ide to preko gola gostiju.

75' Velež je taj koji pritišće i više napada, Borac se i dalje brani.

68' Čajić i Halilović van igre, u igri Šikalo i Pršeš kod Veleža.

60' Opasno je bilo pred golom Borca, no na kraju samo lopta za Miloševića.

55' Prava uspavanka u drugom poluvremenu, ne dešava se gotovo ništa vrijedno pomena.

46' Sudija Bilbija je dao znak za početak drugog dijela igre. Izmjena nije bilo.

45' Kraj je prvog poluvremena u Mostaru nakon kojeg pogodaka nema - 0:0.

40' Sami je finiš prilično skromnog prvog dijela igre na Areni Rođeni.

30' Bude se sada i Banjalučani. Blagaić je dobro centrirao iz kornera, malo je nedostajalo Lukiću da dođe do lopte i sjajne pozicije. Prethodno je i Lukić bio u velikoj šansi.

20' Suljić je u veoma kratkom periodu propustio dvije ogromne prilike za domaće. Prvo se spretljao iz dobre pozicije kada je trebao šutirati, a samo par trenutaka kasnije sa nekih pet metara zaprijetio je jako loše.

10' Iza nas je deset minuta igre u kojima nismo vidjeli pretjerano mnogo toga. Početno ispitivanje snaga za sada.

5' U Mostaru pada jaka kiša, pa je i posjeta na ovom meču nešto manja nego inače.

1' Utakmica je upravo počela!

Poznati su sastavi za več u Mostaru.

Velež: Hadžikić, Oreč, Zvonić, Čaić, Halilović, Hrkač, Guliashvili, Suljić, Haskić, Sturm, Vehabović.

Borac: Milošević, Ćelić, Grahovac, Herera, Vuković, Lukić, Kvržić, Blagaić, Kulašin, Šušić, Nišić.