03.02.2024 / 20:58 Fudbal - Premiership

Newcastle i Luton odigrali spektakularnu utakmicu s osam golova

Spektakularnu utakmicu u 23. kolu engleskog Premiershipa u subotu su odigrali Newcastle United i Luton Town, a nakon brojnih preokreta i čak osam golova ekipe su podijelile bodove odigravši 4-4 (2-2).

Newcastle je u prvom poluvremenu vodio sa 1-0 i 2-1 golovima Seana Longstaffa (7, 23), no Osho (21) i Barkley (41) su uspijevali poravnati.

U nastavku je Luton s dva gola u razmaku od tri minute stigao do prednosti od 4-2, strijelci su bili Morris (59-11m) i Adebayo (62). Ipak, uslijedio je brzi odgovor domaćih koji su stigli do 4-4 preko Trippiera (67) i Barnesa (73).

Do kraja se rezultat nije mijejao pa je Newcastle deveti sa 33 boda, dok je Luton skočio iz zone ispadanja, na 16. mjesto sa 20 bodova, koliko ima i 17. Nottingham Forest, dok 18. Everton, koji je pao u zonu ispadanja, sa 19 bodova.