Banja Luka 8°C
Bihać 7°C

24.01.2023 / 22:54 Fudbal - Serie A

Katastrofa prvaka Italije u Rimu: Lazio deklasirao Milan!

Milan je večeras na Olimpicu samo nastavio s očajnim partijama koje pruža u nastavku sezone, te je sve jasnije da neće moći da odbrani titulu prvaka Italije.

Gostovali su Rossoneri u meču 19. kola Serije A Laziju, koji je stigao do ubjedljive pobjede od 4:0!

Već u 4. minuti je kapitulirao Tatarusanu na golu Milana, pošto ga je matirao Sergej Milinković-Savić i doveo Lazio u prednost.

Do drugog gola Nebeskoplavi stižu u 38. minuti preko Zaccagnija, a dva gola postižu i u drugom poluvremenu. Prvo je u 67. minuti strijelac bio Luis Alberto iz penala, a konačnih 4:0 postavlja Felipe Anderson u 75. minuti.

Rade Krunić se oporavio od povrede mišića, ali je utakmicu odgledao s klupe za rezervne igrače.

Lazio je s tri boda izbio na treće mjesto, pošto ih sada ima ukupno 37, a drugoplasirani Milan ima samo jedan više. Napoli je lider s 50 bodova i sve je jasnije da je to novi prvak Italije, prenosi SCsport.