Banja Luka 9°C
Bihać 3°C

19.01.2022 / 19:35 Ostali sportovi - EP u futsalu

Srbija od 2:0 do 2:4 protiv Portugala

Utakmicom između Srbije i Portugala započelo je Evropsko prvenstvo u futsalu koje se održava u Nizozemskoj.

Srbi su gotovo šokirali aktualnog svjetskog i evropskog prvaka. Vodili su 2:0, ali su se početkom drugog poluvremena raspali i upisali poraz (4:2).

Već na početku druge minute Marko Pršić je zabio za vodstvo Srbije. Dok su Portugalci bili u nokdaunu, Pršić je zabio i drugi gol, ovog puta nakon greške obrane.

U 11. minuti Pauleta je unio malo mira u redove Portugala, a Pany Varela je efektnim golom stvari doveo na početak krajem poluvremena.

Iako je start jako obećavao, to je bilo skoro sve što smo vidjeli od Srbije.

Portugal je sve više pritiskao, a u manje od minute je prelomio susret. Za 3:2 zabio je Jesus, a Tomac Paco je postavio konačan rezultat u 25. minuti. U preostaloj utakmici ove grupe od 20:30 igraju Nizozemska i Ukrajina.