Banja Luka 9°C
Bihać 6°C

17.10.2021 / 20:24 Fudbal - Serie A

Napoli nastavio nevjerovatnu seriju

Napoli je na svom stadionu Diego Armando Maradona večeras u 8. kolu Serie A s 1:0 savladao Torino.

Heroj Napolitanaca još jednom je bio nevjerovatni Victor Osimhen za kojim već ludi cijela Evropa, a tragičar je mogao biti Lorenzo Insigne.

Naime, Insigne je i na ovom meču promašio jedanaesterac, što mu je treći put ove sezone da ne iskorištava najstrožiju kaznu, pa bi Spalletti zaista mogao razmisliti da promijeni izvođača penala.

Promašio je Insigne penal u 27. minuti, a Osimhen je svoj golgeterski niz nastavio u 81. minuti kada je pogodio za radost domaćih navijača i pobjedu Napolija od 1:0.

Za Osimhena je to bio peti gol na sedam utakmica nove sezone Serije A…

Tako je Napoli ipak ostao maksimalan i nakon osam kola, te i dalje ima sve pobjede i 24 boda na kontu. Milan je drugi s dva boda manje, a Inter ima 17.