Banja Luka 5°C
Bihać 3°C

17.10.2020 / 23:15 Fudbal - Serie A

Juventus nije uspio pobijediti Crotone, VAR "oteo" pobjedu Staroj dami

Fudbaleri Juventusa sa gostovanja Crotoneu odnijeli su samo bod nakon što je meč četvrtog kola Serije A završen rezultatom 1:1.

Nije dobro počelo po Staru damu. Već u 12. minuti domaćin je dobio penal, a Simy je bio siguran realizator sa bijele tačke.

Ipak, vodstvo Crotonea nije dugo trajalo. Devet minuta je prošlo prije nego što je Alvaro Morata pogodio na asistenciju Federica Chiese.

Do poluvremena više nije bilo golova, a u nastavku loše vijesti po goste. Igrao se 60. minut kada je Chiesa dobio crveni karton i gosti su ostali sa igračem manje.

Morata je postigao u 76. minuti i drugi gol, ali je on nakon VAR reakcije poništen zbog ofsajda.

Ostalo je 1:1 tako da je Juventus, koji je igrao bez zaraženog Cristiana Ronalda, došao do osmog boda u četiri odigrana kola, što je četiri manje u odnosu na prvoplasirani Milan, prenosi SCsport.