
On je na društvenim mrežama naveo da se aktivnosti uklanjanja nagomilanog otpada i čišćenja grada nastavljaju bez prekida.
- Hvala svim građanima na strpljenju, razumijevanju i podršci dok zajednički vraćamo Mostar u normalno funkcioniranje - poručio je Kordić.
(Vijesti.ba / Fena)
Chat čitatelja