Tuzla 9°C
Banja Luka 10°C

25.09.2021 / 15:34 Fudbal - Premiership

City pobijedio Chelsea, veliki kiks Uniteda na Old Traffordu

Manchester City pobijedio je Chelsea 1:0 na Stamford Bridgeu u šestom kolu Premiershipa, a Manchester United na svom je terenu poražen od Aston Ville 1:0.

Manchester City je poveo u 53. minuti golom Gabriela Jesusa. Brazilac je primio loptu leđima okrenut od domaćeg gola te iz okreta pogodio u donji desni kut Edouarda Mendyja.

Aktualni prvak Engleske bio je dominantnija i konkretnija momčad svih 90 minuta. Posjed lopte Guardioline momčadi uglavnom je išao preko 60 posto, a Chelsea nije imao nijedan udarac u okvir gola Edersona, piše Index.hr.

Kortney Hause donio je pobjedu Aston Villi kod Manchester Uniteda golom u 88. minuti. United je u 91. minuti imao penal za izjednačenje, ali Bruno Fernandes nije uspio zabiti.