Tuzla 11°C
Banja Luka 11°C

26.09.2020 / 21:33 Fudbal - Bilić i WBA bili nadomak senzacije

Chelsea se digao iz mrtvih i u nadoknadi spasio poraza

Slaven Bilić i njegov West Bromwich Albion bili su na korak od senzacije i slavlja nad favorizovanim Chelseajem, ali su se Plavci u sudijskoj nadoknadi spasili poraza.

Završilo je 3:3, iako je WBA na poluvremenu vodio sa 3:0 i držao u nokdaunu Lampardov tim.

Dva gola je za WBA postigao sjajni Robinson, a jedan je dodao i Bartley za debakl Plavaca u prvom dijelu.

Ipak, Chelsea diže nivo igre u nastavku, te brzo dolazi do pogotka. Bilo je to već u 54. minuti, kada je sjajan pogodak postigao Mason Mount za 3:1, a u 70. minuti počinje drama, pošto je tada na 3:2 smanjio Callum Hudson-Odoi.

Chelsea je do kraja napadao i pokušavao doći barem do boda, a u tome je i uspio.

U trećoj minuti sudijske nadoknade šutira Mount, golman domaćih odbija loptu do Abrahama, koji je šalje u mrežu za konačnih 3:3.