Banja Luka 8°C
Bihać 9°C

14.09.2019 / 23:29 Fudbal - Bundesliga

RB Leipzig i Bayern podijelili bodove u derbiju četvrtog kola

U derbiju četvrtog kola Bundeslige RB Leipzig i Bayern su remizirali rezultatom 1:1.

Nije moglo bolje početi po Bavarce jer je već u trećoj minuti Robert Lewandowski pogodio na asistenciju Thomasa Mullera.

Ipak, tada su se domaći otvorili, zaigrali nešto bolje, a nagrada je stigla duboko u nadoknadi prvog dijela.

Igrao se treći minut nadoknade kada je Emil Forsberg sigurno realizirao kazneni udarac za poravnanje. Rezultatom 1:1 otišlo se na odmor.

Malo ko je mogao očekivati da će drugo poluvrijeme proteći bez pogodaka, ali to se na kraju desilo. Ekipe su podijelile po bod nakon derbija, a takvim rezultatom sigurno zadovoljniji mogu biti domaćini.