Banja Luka 15°C
Bihać 17°C

20.06.2019 / 23:47 Fudbal - Utakmica puna neobičnih situacija

Deportivo nakon prvog meča zakoračio u Primeru

Fudbaleri Deportiva slavili su u prvoj utakmici finala doigravanja za Primeru protiv Mallorce rezultatom 2:0.

Prva utakmica finala nije nam donijela posljednjeg člana Primere, ali nakon nje Deportivo La Coruna ima ozbiljnu prednost od dva gola. Ipak, moglo je biti i više…

Domaći su u prvom poluvremenu poveli sjajnim golom Fedea Cartabije iz slobodnog udarca, te su imali igrača više gotovo 60 minuta. Do kraja su uspjeli postići neobičan gol.

U 81. minuti zabilježili smo najinteresantniji trenutak duela pošto je Quique makazicama postigao gol, no pitanje je bilo da li je lopta prešla gol liniju. Nakon višeminutnih konsultacija sa pomoćnikom, sudija je pokazao na centar.

Tako je Deportivo slavio u prvom meču i na egzotično ostrvo putuje sa dva gola prednosti.