Banja Luka 17°C
Bihać 18°C

11.06.2019 / 21:11 Fudbal - 4. kolo

UŽIVO / Italija - BiH 2:1

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine u susretu 4. kola kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2020. godine gostuje kod Italije u Torinu.

87' - Gol za Italiju... Verratti je pogodio i donio preokret domaćoj ekipi.

73' - Nova prilika za Italiju, nakon kornera je šutirao Chiellini, no Šehić je još jednom bio na pravom mjestu.

68' - Višća je još jednom šutirao, ali pored gola.

59' Džeko je predriblao dva igrača, ali njegov udarac je izblokiran.

56' Sjajan meč u Torinu. Višća je bio u prilici, ali ostaje 1:1.

49' - Spektakularan gol Insignea na početku drugog poluvremena nakon što je iz kornera pogodio za 1:1.

47' - Velika prilika za BiH! Centaršut prvo s lijeve, a nakon toga s desne strane, ali niko od naših igrača nije uspio zahvatiti loptu.

Kraj prvog poluvremena

44' - Zmajevi se sada grčevito brane, Italije pod svaku cijenu traži poravnanje. Ćivić i Bešić su dobili žute kartone zbog oštrih startova, prenosi Klix.

39' Naša selekcija i dalje na polovici domaćina. Lijepa igra "Zmajeva".

32' - Gooooooool! Džeko za 1:0 .

27' Džeko se našao u ofsajdu.

25' Bešić iz daljine šutira pored gola. Vrlo dobro stoji naša reprezentacija.

20' - Novi dobar napad Zmajeva, Todorović je centrirao, a Džeko loše zahvatio loptu.

18' - Velika šansa za BiH! Džeko se sjajno izborio za loptu, dodao je do Višće čiji udarac je izblokiran i odlazi pored gola.

1' - Meč u Torinu je počeo. Prvi su s centra krenuli naši igrači.

20:45 - Sve je spremno za početak utakmice. Sretno Zmajevi!