Banja Luka 16°C
Bihać 15°C

24.04.2019 / 22:07 Fudbal - La Liga

Atletico pobijedio Valenciju i odgodio slavlje Barcelone

U 34. kolu španske LaLige odigran je derbi između Atletico Madrida i Valencije, a domaći su slavili pobjedu rezultatom 3:2.

Utakmica je ponudila dosta sadržaja, a u 9. minuti je već na semaforu stajalo 1:0 za domaće nakon što je Morata postigao pogodak.

U 36. minuti je Valencija izjednačila preko Gameira, da bi u 49. minuti Griezmann donio novo vodstvo Atleticu.

U 77. minuti je Parejo iskoristio jedanaesterac i utakmicu ponovo vratio na početak izjednačivši na 2:2, ali je Correa donio pobjedu Atleticu golom u 81. minuti susreta za konačnih 3:2.