Banja Luka 12°C
Bihać 13°C

23.04.2019 / 23:32 Fudbal - LaLiga

Barcelona slavila protiv Alavesa

Večeras je odigrana utakmica 34. kola španske LaLige, a Barcelona je na gostovanju slavila protiv Alavesa rezultatom 0:2.

Oba gola su pala u drugom poluvremenu, a strijelac prvog je bio Alena u 55. minuti susreta na asistenciju Roberta.

Konačnih 0:2 je postavio Luis Suarez golom sa bijele tačke u 60. minuti.

Messi je u igru ušao u 61. minuti, ali se nije uspio upisati u strijelce do kraja utakmice.

Barcelona je sa nova tri boda na korak od titule prvaka Španije. Trenutno imaju 12 bodova prednosti ispred drugoplasiranog Atletica, uz utakmicu više.