Banja Luka 24°C
Bihać 22°C

20.04.2019 / 14:30 Fudbal - Serie A

Majstorija Brune Alvesa za bod Parme protiv Milana

Danas su u okviru 33. kola italijanske Serie A snage odmjerili Parma i Milan, a konačan rezultat je glasio 1:1.

Prvo poluvrijeme nije ponudilo previše sadržaja. Parma je imala šanse preko Ceravola i Gervinha, dok je Milan jedino zaprijetio preko Borinija u 27. minuti.

Drugo poluvrijeme je Milan dosta bolje otvorio, a za igru su nagrađeni golom u 69. minuti kada Castillejo donosi prednost Rossonerima.

Milanu je također i poništen jedan pogotak u 75. minuti zbog ofsajda, a sudija je donio odluku nakon sagledavanja situacije putem VAR-a.

Konačnih 1:1 i veliki bod za domaće je donio Bruno Alves golom u 87. minuti. Milan je tako prokockao pobjedu, a time i otežao borbu za četvrto mjesto, koje naredne sezone vodi u Ligu prvaka.