Banja Luka 15°C
Bihać 16°C

13.04.2019 / 22:47 Fudbal - Bomba bh. fudbalera

Prcić postigao fantastičan pogodak za Strasbourg

Odigrane su još tri utakmice 32. kola francuske Ligue 1, a najzanimljivije je večeras bilo na utakmici Strasbourga i Guingampa, koja je završena bez pobjednika 3:3.

Dva puta je vodio Guingamp, jednom Strasbourg, ali na kraju je završeno vjerovatno i najrealnijim rezultatom.

90 minuta u dresu domaćih je večeras odigrao i povremeni reprezentativac BiH Sanjin Prcić, koji je uspio i postići sjajan pogodak.

Bilo je to u 69. minuti, kada je svom timu donio poravnanje, a samo četiri minute poslije njegov saigrač Ajorque je pogodio za potpuni preokret.

Prcić je naletio na jednu odbijenu loptu na 20-ak metera i snažnim udarcem je poslao u nebranjeni dio mreže.

Ipak, slavlje domaćih je spriječio Sorbon tri minute prije kraja…

U preostale dvije utakmice, Monaco je remizirao sa Remisom na domaćem terenu 0:0, dok je Angers s minimalnih 1:0 slavio na gostovanju kod Caena.