Nedjelja 24.02.

10.02.2019. / 19:59h Fudbal - Serie A

Miralem Pjanić asistent, Juventus razbio Sassuolo

Fudbaleri Juventusa upisali su rutinsku pobjedu na gostovanju Sassuolu u 23. kolu italijanske Serije A rezultatom 3:0.

Nakon remija sa Parmom rezultatom 3:3, Juventus je došao na gostovanje na Mapei stadion sa namjerom da se vrati na pobjedničke staze, do čega su došli.

Sami Khedira je u 23. minuti doveo goste u vodstvo, nakon udarca Cristiana Ronalda i to je bio rezultat prvog poluvremena, a u nastavku još dva gola Stare dame.

Prvo je u 70. minuti Cristiano Ronaldo pogodio glavom nakon asistencije iz kornera Miralema Pjanića, da bi konačan rezultat u 86. minuti postavio Emre Can na asistenciju Ronalda.

Bh. reprezentativac Miralem Pjanić odigrao je kompletan meč i bio vrlo zapažen tokom cijelog susreta.