Sarajevo -10 °C Četvrtak 17.01.

12.01.2019. / 20:22h Fudbal - Ligue 1

PSG tek u nastavku utakmice slomio otpor slabašnog Amiensa

Paris Saint Germain je i nakon dvadesetog kola Ligue 1 ostao neporažen, a ovaj put je slavio na gostovanju kod Amiensa i to s ubjedljivih 0:3.

Amiens je popustio u drugom poluvremenu, kada su viđena sva tri pogodtka, a njihovu mrežu je načeo Cavani golom iz penala u 57. minuti.

Na 2:0 je povisio Mbappe u 70., a konačnih 3:0 postavlja Marquinhos u 79. minuti.

Tako su Parižani nastavili nezaustavljivo koračati ka novoj tituli prvaka Francuske, a trenutno zauzimaju prvo mjesto sa 50 bodova, drugi je Lille sa 37, koji ima i čak dvije utakmice više…