Banja Luka 6°C
Bihać 5°C

08.01.2019 / 20:58 Fudbal - Ligue 1

Vahin Nantes srušio i Montpellier

U zaostalom susretu 18. kola francuske Lige 1, Nantes je na svom terenu savladao Montpellier sa 2:0.

Olakšavajuća okolnost za Kanarince bio je crveni karton za gostujućeg igrača Labordea u 19. minuti, što je ekipa Vahida Halilhodžića znala kazniti u drugom poluvremenu.

Majeed je u 62. minuti doveo domaće u vodstvo, a iako su gosti nakon toga imali nekoliko dobrih prilika, potvrda pobjede Nantesa stigla je u 81. minuti kada je Pallois postavio konačnih 2:0.

Nantes je stigao do važnih bodova i sredine tabele, dok je Montpellier ostao četvrti.