Sarajevo 0 °C Srijeda 12.12.

21.10.2018. / 22:40h Fudbal - Serie A

Icardi u 92. minuti donio Interu pobjedu u velikom derbiju Milana

U velikom milanskom derbiju i susretu 9. kola italijanske Serije A, Inter je na Giuseppe Meazzi pobijedio Milan sa 1:0.

Prvo poluvrijeme donijelo je dosta dobar fudbal, Nerazzurri su bili bolji rival, ali nisu našli put do gola. Domaćima je i poništen gol Icardija zbog navodnog ofsajda u 13. minuti, a u 34. minuti Vecino je pogodio prečku.

Šanse su imali i Icardi i Perišić, a na drugoj strani Musacchio je zatresao mrežu, ali je i njegov gol poništen zbog ofsajda.

Drugo poluvrijeme je bilo dosta siromašnije, bez pravih šansi i kada se činilo da će ostati bez golova, Icardi je u 92. minuti iskoristio katastrofalnu reakciju Donnarumme i glavom je pogodio za veliko slavlje Nerazzurra.