Sarajevo 5 °C Petak 16.11.

20.08.2018. / 22:53h Fudbal - Premiership

Liverpool slavio na gostovanju kod Crystal Palacea

Zatvoreno je i drugo kolo engleske Premier lige, a Liverpool je upisao i drugu pobjedu u novoj sezoni.

Redsi su na Selhurst Parku s 2:0 bili bolji od Crystal Palacea, a strijelci su bili Milner s penala u 45. minuti i Mane u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena.

Liverpool je bio bolji protivnik, ali do gola nisu mogli sve do finiša prvog poluvremena. U 44. minuti je u kaznenom prostoru oboren Mohamed Salah, a sudija je pokazao na bijelu tačku.

Iskusni Milner je bio siguran za 0:1.

Drugo poluvrijeme je donijelo još jedan pogodak, ali i crveni karton. Pocrvenio je defanzivac domaćih Wan Bissaka, kada je s leđa sapleo Salaha koji je sam jurišao ka golu Hennesseya.

Konačnih 2:0 postavlja Sadio Mane u 93. minuti.

Crystal Palace – Liverpool 0:2 (Milner 45'(p), Mane 90+3’)