Sarajevo 5 °C Četvrtak 18.10.

15.04.2018. / 23:14h Fudbal - La Liga

Real bez većih problema slavio u Malagi

Fudbaleri Real Madrida savladali su kao gosti Malagu rezultatom 1:2 u okviru 32. kola španske Primera lige.

Kraljevi nisu dozvolili iznenađenje protiv otpisanog domaćina, iako nisu imali imperativ pobjede, s obzirom da su od ranije izgubili sve šanse da se domognu titule prvaka.

Strijelci za Real bili su Isco u 29. i Casemiro u 63. minuti, dok su domaći ublažili poraz preko Rolanda u 93. minuti, pa se sada Kraljevski klub nalazi na 3. mjestu sa 67 bodova, dok je Malaga zakovana za samo dno sa svega 17 bodova.