Sarajevo -3 °C Srijeda 12.12.

25.02.2018. / 17:21h Fudbal - Serie A

Milinković-Savić nosio Lazio do važne pobjede protiv Sassuola

Odigrana su četiri popodnevna meča 26. kola italijanske Serie A, a Lazio je kao gost sa 0:3 pobijedio Sassuolo.

Nebeskoplavi su poveli izvanrednim golom Milinković-Savića u 7. minuti, a kada je Immobile u 31. iz penala udvostručio vodstvo, jasno je bilo da bodovi idu u Rim. U nastavku je u 47. minuti Milinković-Savić svojim drugim golom postavio konačnih 0:3.

Senad Lulić je meč počeo na klupi, a u igru je ušao u 60. minuti.

Fioretnina je golom Briaghija sa 1:0 savladala Chievo, Sampdorija je bila bolja od Udinesea sa 2:1 uz pogotke Silvestrea i Zapate, dok jeautogol u finišu postigao Silvestre.

Verona je iznenadila Torino savladavši ga sa 2:1. Dvostruki strijelac bio je Valoti, a za goste Niang.