Sarajevo 28 °C Petak 21.09.

24.02.2018. / 17:54h Fudbal - 24. kolo

Neefikasno kolo u Bundesligi, Bayern kiksao protiv Herthe

Četiri utakmice 24. kola njemačke Bundeslige odigrane su u terminu od 15:30, a iznenađenje je napravila Hertha, koja je remizirala sa Bayern Munchenom na Allianz Areni.

Bayern Munchen je apsolutno dominirao protiv Herthe, ali mreže su ostale mirovati do kraja (0:0). Bavarci su imali nekoliko dobrih šansi, no berlinski klub se odbranio. Nije igrao Vedad Ibišević, koji je nedavno slomio nos.

Monchengladbach je slavio protiv Hannovera na gostovanju (0:1). Jedini pogodak na utakmici postigao je Kramer u 72. minuti.

Sa minimalnih 1:0 pobjedu je ostvario i Stuttgart protiv Eintrachta. Thommy je pogodio u 13. minuti, te se do kraja utakmice rezultat nije mijenjao.

Hoffenheim je na domaćem terenu remizirao sa Freiburgom (1:1). Kramarić je pogodio za 1:0 u 57. minuti, a u 66. minuti Petersen je pogodio iz penala za 1:1. Ermin Bičakčić presjedio je cijeli meč na klupi.