Sarajevo 16 °C Nedjelja 23.09.

19.02.2018. / 22:45h Fudbal - Serie A

Lulić odigrao 200. meč u Seriji A, Immobile s dva pogotka srušio Veronu

Fudbaleri Lazija prekinuli su niz od tri uzastopna ligaška poraza, pobjedom na Olimpicu protiv Verone rezultatom 2:0 u okviru 25. kola italijanske Serije A.

Nebeskoplavi su se dugo mučili, ali ipak su u nastavku uspjeli slomiti otpor žilavih gostiju i to u razmaku od samo četiri minute.

Dvostruki strijelac bio je Ciro Immobile koji je pogocima u 56. i 60. minuti donio tijumf Laziju, te se sa 22 gola učvrstio na listi strijelaca, a zanimljivo, bili su to njegovi prvi golovi nakon mjesc i po golgeterskog posta.

Senad Lulić je odigrao cijeli meč za Lazio i uobičajeno je nosio kapitensku traku.